MÜSİAD EXPO

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nin iki yılda bir düzenlediği Uluslararası Ekonomi, Finans ve Ticaret Zirvesi MÜSİAD EXPO, 21-24 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşiyor. 17. MÜSİAD EXPO Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımlarıyla ve MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Abdurrahman Kaan’ın ev sahipliğinde 21 Kasım Çarşamba günü kapılarını açıyor.  17. MÜSİAD EXPO’nun 8 binin üzerinde B2B görüşmeye sahne olması ve bu görüşmelere 400’e yakın alım heyetinin yanı sıra yaklaşık 30 ülkeden bakan düzeyinde katılım gösterilmesi bekleniyor. Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya, 100 kadar ülkenin temsil edileceği 17.MÜSİAD EXPO’da dünya ekonomisinin geleceği, bölgesel iş birlikleri ve Türkiye ekonomisinin büyüme yolunda önünü açacak faiz dışı projelerin tanıtımı en önemli gündem maddelerini oluşturacak.

Bu yıl MÜSİAD EXPO kapsamında hayata geçirilecek diğer etkinliklerden biri de 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul WOW Otel’de, “Dünya Para Sisteminde Çoğulculuk ve Adalet” ana temasıyla gerçekleşecek 22.International Business Forum (IBF), blockchain, alternatif para birimleri gibi kavramların tartışılacağı bir düşünce platformu olacak. MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı düzenlenecek olan High-Tech Port’ta ise savunma ve havacılık sektörleri bir araya gelecek, ileri teknolojiyle üretilen ürünlerini sergileyecekler.

İnsansız Deniz Aracı İDA, High Tech Port’un yıldızlarından biri olacak. Bu yıl ilk kez MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), ise geleceğin iş insanlarını, girişimci ve sanayicilerini buluşturuyor. İş Başında Gençler Var sloganıyla gerçekleşecek 6. UGİK’de Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi ana teması altında, Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma, Dönüşen Dünyada Geleceğin Meslekleri gibi konular ele alınacak.

MÜSİAD EXPO uluslararası fuarı düzenlendiği günden bu yana sürekli gelişen portföyü sayesinde katılımcılarının ve ziyaretçilerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişmektedir. Pazarlama iletişiminin tüm fonksiyonlarının işletildiği MÜSİAD EXPO nitelikli bir kurumsal hafıza ve “know-how”a sahiptir. 

MÜSİAD EXPO, katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunmaktadır. Büyük ticaret kapasitesi ve gönül organizasyonuyla, Asya’ dan Avrupa’ ya Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere kadar yabancı işadamı, yerli ve yabancı katılımcı firmalarla her iki senede bir İstanbul’ da yapılmaktadır. 

MÜSİAD EXPO

RAKAMLARLA MÜSİAD EXPO

MÜSİAD EXPO WEB SİTESİ
ULUSLARARASI İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMALARI

400'e yakın alım heyeti, 8000 B2B görüşmesi.

2522 YURT DIŞI KATILIMI

124 ülkeden 7000+ yabancı iş insanı.

72.000 ZİYARETÇİ

300 yerli ve 550+ yabancı firma.

İçerik Bulunmuyor!